obrázek

ZŠ Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín

Lubina 60, Kopřivnice 742 21


2013/2014


 

 

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014
 

v 17. června se konalo ve Středisku volného času Fokus Nový Jičín slavnostní předání ocenění žákům, kteří se úspěšně zapojili do rozličných soutěží. Za naši školu byli pozváni a oceněni žáci 5. třídy Filip Jiříka Vojta Dořičák, kteří uspěli v matematických soutěžích.

 

v 22. května – turnaj ve vybíjené LUBINSKÁ STŘELA – 1. místo
(tým: Mark Slezák, Kryštof Socha, Šimon Čech, Honza Foret, Matěj Mikulenka, Ríša Polášek, Natálka Žárská, Karolínka Mitášová, Dorotka Sochová, Vojta Fiurášek, Kuba Mikulenka, Tom Dořičák)

 

v 6. května –okresní kolo PYTHAGORIÁDYv Novém Jičíně

 

 2. místo – Filip Jiřík (5. třída)

 

v 5. května –fotbalový turnaj E.ON City Cup – 5. místo

 

v 24. dubna – DOPRAVNÍ SOUTĚŽpro žáky 4. a 5. třídy

 

 3. místo – tým: Natálka Žárská, Nikolka Plandorová, Vojta Fiurášek, Dominik Smékal

 

6. místo – tým: Šimon Čech, Matěj Mikulenka, Nikolka Jeníšová, Anetka Rašková

 

v 10. dubna –XIV. ročník pěvecké soutěže LUBINSKÝ ZPĚVÁČEK

 

 kategorie 2. třída –1. místo obsadila Beátka Königová

 

 kategorie 3. třída -3. místo obsadila Terezka Jalůvková

 

 kategorie 4. třída -2. místo obsadila Jasmínka Tarabíková

 

 kategorie 5. třída -1. místo obsadila Janička Rašková, 3. místo Vojta Dořičák

 

v fotbalový turnaj McDonald’s Cup 2014

 

 8. 3. – okrskové kolo v Kopřivnici – 1. místo

 

 29. 4. – okresní kolo v Hodslavicích – 2. místo

 

 13. 5. – okresní kolo v Lubině – 2. místo

 

(tým: Kuba Mikulenka, Mark Slezák, Vojta Fiurášek, Natálka Žárská, ŠimonČech, Ríša Polášek, Matěj Mikulenka, Lukáš Klusák, Tom Gloger, Tom Dořičák, Oliver Bonk)

 

v celostátní soutěž VYBÍJENÁ PRO ZŠ

 

 12. 3. – okrskové kolo– 1. místo

 

 26. 3. – okresní kolo– 4. místo

(tým: Mark Slezák, Kryštof Socha, Šimon Čech, Matěj Mikulenka, Natálka Žárská, Karolínka Mitášová, Dorotka Sochová, Vojta Fiurášek, Dominik Smékal, Ondra Pařil, Dalibor Prašivka)

 

v 22. ledna –okresní koloMATEMATICKÉ OLYMPIÁDY v Novém Jičíně

 

 2. místo – Vojta Dořičák (5. třída)

 

v turnaj v miniházené BESKYDSKÁ LIGA – celkově 1. místo

 

 1. kolo – 27. 11. na ZŠE. Zátopka v Kopřivnici – 1. místo

 

 2. kolo – 12. 12. na ZŠ Tichá – 1. místo

 

 3. kolo – 14. 4. na ZŠTrojanovice – 1. místo

 

 4. kolo – 13. 5. na ZŠLubina – 3. místo

(tým: Mark Slezák, Kryštof Socha, Matěj Mikulenka, Vojta Fiurášek, Ondra Pařil, Dalibor Prašivka, Kuba Mikulenka, Šimon Čech, Michal Matula)

 

v ŠKOLSKÝ POHÁR ČP ve florbale

 

13. 11. –okresní kolo – 1. místo

 

28. 1. –krajské kolo – 4. místo

 

(tým: Mark Slezák, Kryštof Socha, Matěj Mikulenka, Vojta Fiurášek, Dominik Smékal, Ondra Pařil, Dalibor Prašivka, Kuba Mikulenka, Oliver Bonk, Honza Foret)

 

v 31. října –vědomostní soutěž LICHNOVSKÝ CHYTROLÍN – 2. místo

 

(tým: Barča Polášková, Adélka Prokopová, Filip Jiřík)

 

v 20. září –štafetový závod ZÁTOPKOVA PĚTKA – 5. místo

 



Autor a provozovatel systému © 2004 Agerit s.r.o. - admin@skolniweb.cz
Společnost Agerit s.r.o. je provozovatelem následujících stránek: www.nonstopservispc.cz, www.pocitacovazachranka.cz, test.bezpecnosti.cz, pc bazar,www.autojeraby-kozel.cz,
www.ledinterier.cz, www.nadalku.cz, www.skolniweb.cz, www.vyrobaonline.cz, filtry, Kamerové systemy Brno a mnoha dalších.