obrázek

ZŠ Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín

Lubina 60, Kopřivnice 742 21


2014/2015


ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

 


v 7. 5.  se konalo okresní finále McDonald’s CUPu

žáci obsadili 2. místo

 

(tým ve složení – Tomáš Dořičák, Radek Mikeska, Petr Kutáč, Oliver Bonk, Jan Foret, Tomáš Gloger, Daniel Jiřík, Adam Černošek, Matěj Mikulenka, Richard Polášek, Michal Matula)


v
 Žáci 5. třídy 
Karlička Bučková, Nikolka Jeníšová, Ríša Polášek a Matěj Mikulenka se zúčastnili Dopravní soutěže a obsadili krásné 3. místo


v  13. 4.  se konalo oblastní kolo McDonald’s CUPu

žáci obsadili 1. místo a postoupili do semifinále

 

(tým ve složení – Tomáš Dořičák, Radek Mikeska, Petr Kutáč, Oliver Bonk, Jan Foret, Tomáš Gloger, Daniel Jiřík, Adam Černošek, Matěj Fiurášek, Matěj Mikulenka, Richard Polášek)

 

v 9. 4. se zúčastnili žáci 4. a 5. tříd

4. kola miniházené Lašská liga.

Obsadili 3. místo.

 

(tým ve složení – Tomáš Dořičák, Oliver Bonk, Jan Foret, Tomáš Gloger, Daniel Jiřík, Matěj Mikulenka, Richard Polášek, Aneta Rašková, Dorota Sochová)

 

v 3. 3.Vybíjená – žáci obsadili 2. místo

 

(tým ve složení – Jakub Jiřík, Oliver Bonk, Jan Foret, Tomáš Gloger, Daniel Jiřík, Matěj Mikulenka, Richard Polášek, Michal Matula, Aneta Rašková, Dorota Sochová, Jakub Wojkowský, Petr Foltýn)



v26. 1. se zúčastnili žáci 4. a 5. tříd

3. kola miniházené Lašská liga.

Obsadili 3. místo.

 

(tým ve složení – Tomáš Dořičák, Jakub Jiřík, Oliver Bonk, Jan Foret, Tomáš Gloger, Daniel Jiřík, Matěj Mikulenka, Michal Matula, Richard Polášek)

 

v11. 12. se zúčastnili žáci 4. a 5. tříd

2. kola miniházené Lašská liga.

Obsadili 2. místo.

 

(tým ve složení – Tomáš Dořičák, Jakub Jiřík, Oliver Bonk, Jan Foret, Tomáš Gloger, Daniel Jiřík, Matěj Mikulenka, Michal Matula, Richard Polášek, Šimon Čech)

 

v 14. 11. se na naší škole uskutečnilo národní kolo soutěže Bobřík informatiky v kategorii Mini (4. a 5. třídy).

 

Úspěšnými řešiteli se stali: Terezka Jalůvková (162 bodů), Patrik Slabý (156 bodů), Verča Boháčová (152 bodů), Janička Vymazalová (152 bodů), Danuška Huvarová (145 bodů) a Kuba Jiřík (145 bodů).

 

v 13. 11. se zúčastnili žáci 4. a 5. tříd pod vedením p. uč. Mitášové

1. kola miniházené Lašská liga.

Obsadili 2. místo.

 

(tým ve složení – Tomáš Dořičák, Jakub Jiřík, Oliver Bonk, Jan Foret, Tomáš Gloger, Daniel Jiřík, Matěj Mikulenka, Michal Matula, Richard Polášek, Šimon Čech)

 

v 30. 10. se na ZŠ Lichnov konala každoroční soutěž Lichnovský chytrolín. Družstvo ve složení Adam Černošek, Vojta Lasovský a Adélka Prokopová obsadilo krásné 3. místo.

 

v Celkem 30 žáků naší školy se zúčastnilo Logické olympiády.
1. místo obsadila
Jasmínka Tarabíková z 5. třídy,

2. místo Verunka Boháčová z 5. třídy,

3. místo Terezka Jalůvková ze 4.B.

 

v 1. října se konalo na Střední škole technické a zemědělské Nový Jičín Přírodohraní. Naši školu během projektového dne zastupovaly žákyně 5. třídy Jasmínka Tarabíková, Karolínka Mitášová a Verunka Klingerová, které obsadily krásné 4. místo.



Autor a provozovatel systému © 2004 Agerit s.r.o. - admin@skolniweb.cz
Společnost Agerit s.r.o. je provozovatelem následujících stránek: www.nonstopservispc.cz, www.pocitacovazachranka.cz, test.bezpecnosti.cz, pc bazar,www.autojeraby-kozel.cz,
www.ledinterier.cz, www.nadalku.cz, www.skolniweb.cz, www.vyrobaonline.cz, filtry, Kamerové systemy Brno a mnoha dalších.